Een KNVB -boete : die betaal je zelf.

zondag 31 oktober 2010

 

Het bestuur brengt nog eens onder de aandacht dat tijdens de Algemene Ledenvergadering (ALV) van 17 december 2009 is vastgesteld dat geldboetes die door de KNVB worden opgelegd (als gevolg van een gele of rode kaart) aan de leden die het betreft, RECHTSTREEKS in rekening worden gebracht. 

Ter Leede berekent het bedrag ongewijzigd door, dus zonder extra administratiekosten.

Uiteraard rekenen we er op dat een opgelegde boete terstond zal worden betaald, middels een overmaking aan onze penningmeester. Mocht een betaling echter (te lang) achterwege blijven, dan zijn wij gerechtigd om een speelverbod op te leggen (door het intrekken van de spelerspas). Natuurlijk hopen we van harte dat het NIET tot zo'n sanctie zal komen. Let er dus op dat de rekening van Ter Leede direct wordt betaald !!

Een overzicht van de uitstaande boetes wordt periodiek toegestuurd naar de aanvoerder/begeleider van het team waarin de overtreder voetbalt.