Winnaars Toto

17 november

Ter Leede-Capelle

3 november

Achilles Veen-Ter Leede: 1-2

Hans Oudshoorn

Nico Batenburg

Bert Uithol

Wim van Biezen

Aad Floor

27 oktober

Ter Leede-Xerxes DZB: 5-0

Jan Homan

Kees de Lange

Ad van Egmond

Jack Bloemendaal

Peter Arentshorst

20 oktober

Smitshoek-Ter Leede: 2-1

Ed Zuidhoek

Rob Evenberg

Jack van ‘t Wout

Jeroen Desar

Aad Koster

13 oktober

Ter Leede-Volendam: 0-4

Bob van Aken

Leo van Ruiten

Angelo d’Elia

Vincent Ammerlaan

Alan Campfens

6 oktober

Ter Leede-Jong FC den Bosch: 2-1

Manon Oudshoorn

Nico Batenburg

Willem Buijs

Jeroen Desar

Willem Moleveld

29 september

Rijnvogels-Ter Leede: 1-1

Vincent Quist

Erica de Bruin

Rob de Graaf

George Griffioen

Nettie Kersten

22 september

Ter Leede-Zwaluwen: 3-1

Rob de Graaf

Willem van Harskamp

Co vd Krogt

Jack Boemendaal

Yvonne Dubbeldam

 

15 september

Swift-Ter Leede: 0-0

Jantien Berkhout

Frank van Dam

Dirk de Vries

Thijs de Jong

Jolanda van Hoekelen

8 september

Ter Leede-Spijkenisse: 0-3

Roly Oudshoorn

Kees Zuilhof

Michan Verbeek

Jeroen Tamming

Nanne Batenburg

 

1 september

Jodan Boys-Ter Leede: 0-3

Ron vd Berg

Casper Vaes

Jan van Harskamp

Peter Kales

Jan Udema

 

26 mei

Ter Leede-Swift:

Jan Willem Hesselink

Willem Pieter Keuning

Ronald van Aken

Willem Buijs

Yvonne Dubbeldam

19 mei

RVVH-Ter Leede: 0-5

Ron vd Berg

Dirk de Vries

Jack van ‘t Wout

Peter Bergman

Maup Spaargaren

12 mei

Ter Leede-Jodan Boys: 2-1

Leo van Ruiten

Francis Zoet

Frits Wilbrink

George Griffioen

Jan Keuning

21 april

Argon-Ter Leede: 1-2

Mirjam Streefland

Bob van Aken

Jan van der Meer

Rob Langerak

Jos van Hoekelen

14 april

SteDoCo-Ter Leede: 3-1

Ditte Bloemendaal

Jeroen Desar

Albert van den Berg

Peter Scheltus

Nico Bloemendaal

7 april

Ter Leede-Nootdorp: 4-1

Ger Oudshoorn

Jan Willem Hesselink

Remco Lochtenberg

Peter Kales

Cees Batenburg

31 maart

Smitshoek-Ter Leede: 1-3

Hans Oudshoorn

Ron vd Berg

Jan Udema

Jeroen Desar

Rico van Hoekelen

24 maart

Ter Leede-AFC: 4-3

Bob van Aken

Jan Blankespoor

Nico van ‘t Wout

Jos van Hoekelen

Nanne Batenburg

17 maart

Ter Leede-Hoek: 1-5

Bob van Aken

Willem Buijs

Niki Douglas

Laura Batenburg

Peter Arentshorst

10 maart

Noordwijk-Ter Leede: 2-0

Casper Vaes

Pieter Schrier

Jack van ‘t Wout

Marjan van Harskamp

Nettie Kersten

24 februari

Ter Leede-Rijsoord: 3-1

Niki Douglas

Jan Lindhout

Peter Bergman

Marjan van Harskamp

Yvonne Dubbeldam

17 februari

‘s Gravenzande-Ter Leede: 0-4

Rob de Graaf

Frits Wilbrink

Jaap Wijntjes

Jos Eikens

Rob Nelemans

3 februari

Ter Leede-Achilles Veen: 4-3

Cees Batenburg

Peter vd Veer

Kees Kersten

Nico Bloemendaal

Cees Batenburg

27 januari

Zwaluwen-Ter Leede: 2-0

Hans Oudshoorn

Jaap de Jong

Peter Scheltus

Wim van Biezen

Jack Bloemendaal

20 januari

Ter Leede-Rijnvogels: 0-3

Mirjam Streefland

Ageeth van Ginhoven

Aad Koster

Jan Udema

Olga Klein

16 december

AFC-Ter Leede: 2-6

Dick van Biezen

Hans Snijders

Frits Wilbrink

Peter Kales

Olga Klein

9 december

Ter Leede-SteDoCo: 1-1

Willem Buijs

Ditte Bloemendaal

Maup Spaargaren

Frank van Dam

Bert Kemner

2 december

Nootdorp-Ter Leede: 0-2

Bob van Aken

Francis Zoet

Rob Batenburg

Ditte Bloemendaal

Wim van Biezen

25 november

Jodan Boys-Ter Leede: 0-1

Cees Batenburg

Jan Willem Hesselink

Manon Oudshoorn

Ditte Bloemendaal

Rob Evenberg

18 november

Ter Leede-Argon: 3-1

Ageeth van Ginhoven

Nico Batenburg

Jos van Hoekelen

Jan Udema

Rene Wijntjes

3 november

SWIFT-Ter Leede: 0-2

Rene Wijntjes

Frank Kuijper

Bert Kemner

Michan Verbeek

Jan van der Meer

28 oktober

Ter Leede-RVVH: 0-1

Willem Buijs

Lia Rotteveel

Aad Floor

Nanne Batenburg

Rene Wijntjes

21 oktober

Rijnvogels-Ter Leede: 0-1

Leo van Ruiten

Kees de Lange

Jeroen Tamming

Bert Uithol

14 oktober

Ter Leede-Smitshoek: 5-1

Cees Batenburg

Ed Zuidhoek

Rico van Hoekelen

Maup Spaargaren

Peter Scheltus

7 oktober

Achilles Veen-Ter Leede: 2-1

Laura Batenburg

Kees de Lange

Jaap Wijntjes

Lia Rotteveel

Nico Bloemendaal

30 september

Ter Leede-Zwaluwen: 3-2

Rico van Hoekelen

Dion Piket

Dick van Biezen sr

Kees Luijk

Nico Bloemendaal

23 september

Ter Leede-Noordwijk: 3-3

Cees Batenburg

Thijs de Jong

Albert v.d. Berg

W.J. van Biezen

B. Uithol

16 september

Hoek-Ter Leede: 1-2

Nanne Batenburg

Jantien Berkhout

Pieter Schrier

Jack Bloemendaal

Henry Mohlman

9 september

Ter Leede-‘s Gravenzande: 1-0

Jaap de Jong

Casper Vaes

Rob Langerak

Dick van Biezen

Piet Nicola

2 september

Rijsoord-Ter Leede: 1-0

Cees Batenburg

Laura Batenburg

Hans Snijders

Leo van Ruiten

Nanne Batenburg