Trainingen

Trainingsschema seizoen 2017-2018  (* kunstgras)
Maandag Groep Veld Kl.kamer Hoofdtrainer
17.30-18.30 JO9 selectie 7 6 Steven Harteveld
17.30-18.30 JO11 selectie 2* 5 Nino Hoogervorst
17.30-18.45 JO13 1-2 1* 9 Lars Ciggaar
18.00-19.00 JO9 overige 6 7 Youssef Ait El Houssi
18.00-19.00 JO11 overige 6 8 Youssef Ait El Houssi
18.45-20.00 JO13 3 7A 6 JO19-4 met hulp van Sjoerd Kühn
18.45-20.00 JO13 4 7B 6 ROC stagiaires
18.45-20.00 JO17 1-2 2* 11 Job de Ridder
18.45-20.00 JO19 1-2 1* 10 Koen van der Vlugt
19.00-20.00 MO19 6A 12 Frank van Dam
19.00-20.00 MO15 6B 12 Jimmy Glasser (Tey) en Sarissa van der Meer (TL)
19.00-20.15 JO15 1-2 8 * 5 en 6 Arjan Timmers
20.00-21.30 Heren A-selectie 1* 1 en 2 Henk Wisman
20.00-21.30 Dames A-selectie 2* 13 en 14 Judth Kuipers
20.00-21.15 Da3 7B 12 Frank van Dam
20.00-21.15 JO19 3 6A 8 Erik Barnhoorn
20.00-21.15 JO19 4 6B 9 Sjoerd Kühn
20.00-21.15 JO17 3 7A 7 Martijn Wildeman
20.15-21.45 Heren B-selectie 8 * 3 Berry van Neijhof
********** *************** ****** ******* ********************************************
Dinsdag Groep Veld Kl.kamer Hoofdtrainer
18.15-19.30 JO17 1-2 1* 10 en 11 Job de Ridder
18.45-20.00 JO15 3 7A 7 Mark Batenburg
18.45-20.00 JO15 4 6A 8 VACATURE
18.45-20.00 JO15 5 6B 9 VACATURE
19.00-20.30 JO15 1-2 2* 5 en 6 Arjan Timmers
19.30-21.00 Heren A-selectie 1* 1 en 2 Henk Wisman
20.00-21.30 Dames A-selectie 7B en 2* 13 en 14 Judth Kuipers
19.00-19.45 Keepers JO9 t/m JO13 Jeroen Zuidhoek
20.30-22.00 He senioren overige 7 10 en 11
********** *************** ****** ******* ********************************************
Woensdag Groep Veld Kl.kamer Hoofdtrainer
14.00-14.50 Euro League 2* 6 Jaap Schaap
15.00-15.50 JO9 overige 2* 5 Youssef Ait El Houssi
16.00-17.00 JO11 overige 2* 6 Youssef Ait El Houssi
17.30-18.30 JO9 selectie 7 6 Steven Harteveld
17.30-18.30 JO11 selectie 2* 5 Nino Hoogervorst
17.30-18.45 JO13 1-2 1* 9 Lars Ciggaar
18.30-19.45 JO13 3 7A 6 JO19-4 met hulp van Sjoerd Kühn
18.30-19.45 JO13 4 7B 6 Marcel Vonk
18.45-20.00 JO19 1-2 1* 10 Koen van der Vlugt
18.45-20.00 MO19 2A* 13 Frank van Dam
18.45-20.00 MO15 2B* 14 Jimmy Glasser (Tey) en Sarissa van der Meer (TL)
20.00-21.30 Heren B-selectie 1* 3 Berry van Neijhof
20.00-21.15 Da3 7B 13 Frank van Dam
20.00-21.15 JO19 3 2A* 8 Erik Barnhoorn
20.00-21.15 JO19 4 2B* 9 Sjoerd Kühn
20.00-21.15 JO17 3 7A 7 Martijn Wildeman
20.30-22.00 He senioren overige 6 en 7B 11 en 12
********** *************** ****** ******* ********************************************
Donderdag Groep Veld Kl.kamer Hoofdtrainer
17.00-18.00 JO9 selectie 7 6 Steven Harteveld
17.30-18.30 JO11 selectie 8* 5 Nino Hoogervorst
17.30-18.45 JO13 1-2 2* 12 Lars Ciggaar
18.00-19.15 JO19 1-2 1* 10 Koen van der Vlugt
18.45-20.00 JO17 1-2 2* 11 Job de Ridder
18.45-20.00 JO15 3 6B 7 Mark Batenburg
18.45-20.00 JO15 4 6A 8 VACATURE
18.45-20.00 JO15 5 6A/B 9 VACATURE
18.45-20.00 JO15 1-2 8 * 5 en 6 Arjan Timmers
19.30-21.00 Heren A-selectie 1* 1 en 2 Henk Wisman
20.00-21.30 Dames A-selectie 2* 13 en 14 Judth Kuipers
20.00-21.30 Heren B-selectie 8A * 3 Berry van Neijhof
20.00-21.30 Senioren 4 8B * 10 Dave Durieux
20.30-22.00 He senioren overige 7 11
********** *************** ****** ******* ********************************************
Zaterdag Groep Veld Kl.kamer Hoofdtrainer
09.30-10.15 Ukken 7 Jaap Schaap
11.00-11.45 Euro league 7 Jaap Schaap