Trainingen

Maandag Groep Veld Kleedkamer Hoofdtrainer Corona Coördinator
17.15-18.30 JO8-9 6 thuis omkleden en niet douchen Nino Hoogervorst en Steven Hartevelt Steven Hartevelt 06 15895902
17.15-18.30 JO10 7 thuis omkleden en niet douchen Nino Hoogervorst en Steven Hartevelt
17.30-18.30 JO11 1-2-3 2* thuis omkleden en niet douchen Cody Huis
17.30-18.45 JO13 2-3 (12 jarigen) 5 thuis omkleden en niet douchen Sam Rotteveel
17.45-18.45 MO13 1-2 1* thuis omkleden en niet douchen Steffie Perfors en Annabel Hermans
18.00-18.45 Keeperstraining JO17-JO19 (selectie) 7 thuis omkleden en niet douchen Riny Blankenspoor
18.30-19.30 JO12 1-2 6 thuis omkleden en niet douchen Brian van Noort
18.30-19.45 JO17 2 2* thuis omkleden en niet douchen Job de Ridder
18.45-19.30 Keeperstraining MO13-MO15 7 thuis omkleden en niet douchen Riny Blankenspoor
18.45-20.00 JO17 1 2* thuis omkleden en niet douchen Job de Ridder
18.45-20.00 JO19 1-2 1* thuis omkleden en niet douchen Steven Hartevelt
19.00-20.15 JO14 1 5 thuis omkleden en niet douchen Nino  Hoogervorst
19.00-20.15 JO15 1 5 thuis omkleden en niet douchen Nino  Hoogervorst
20.00-21.15 Damesselectie 2 thuis omkleden en niet douchen Arjan Timmers Arjan Timmers 06 27516746
20.00-21.30 heren A-selectie 1* thuis omkleden en niet douchen Steef Roodakkers / Riny Blankenspoor Steef Roodakkers 06 25274471
20.00-21.30 Senioren 3 7 thuis omkleden en niet douchen Berry van Neijhof Berry van Neijhof 06 42085079
20.15-21.30 Heren senioren – nieuw team 5 thuis omkleden en niet douchen Gauthier Ribeiro
 .
Dinsdag Groep Veld Kleedkamer Hoofdtrainer Corona Coördinator
18.15-19.30 JO17 1 & 2 1* thuis omkleden en niet douchen Job de Ridder Nino Hoogervorst 06 37339168
18.30-19.45 JO17 1 1* thuis omkleden en niet douchen Job de Ridder Steven Hartevelt 06 15895902
18.30-20.00 JO14 1 2* thuis omkleden en niet douchen Nino Hoogervorst
18.30-20.00 JO15 1 2* thuis omkleden en niet douchen Nino Hoogervorst
18.45-20.00 JO15 3-4, JO13 2-3 (13 jarigen) 5 thuis omkleden en niet douchen Sam Rotteveel
19.45-21.00 JO17 4 6A thuis omkleden en niet douchen Thierry van Eijk
20.00-21.30 MO19 + Dames 3 5 thuis omkleden en niet douchen Steven Hartevelt
20.00-21.15 Vrouwenselectie 2 thuis omkleden en niet douchen Arjan Timmers Arjan Timmers 06 27516746
20.00-21.30 Heren A-selectie 1 thuis omkleden en niet douchen Steef Roodakkers / Riny Blankenspoor Steef Roodakkers 06 25274471
20.00-21.30 heren senioren 5 en 6 7 thuis omkleden en niet douchen Jordy van Neijhof / Jaap Drost Jordy van Neijhof 06 36101025
20.00-21.30 heren 7 3 thuis omkleden en niet douchen Nino Hoogervorst
 .
Woensdag Groep Veld Kleedkamer Hoofdtrainer Corona Coördinator
13.00-14.00 Play2Improve Techniekschool 2 thuis omkleden en niet douchen Youssef  Ait-El-houssi Youssef  Ait-El-houssi 06 15895902
14.00-14.50 Euro League 2* thuis omkleden en niet douchen Melvin van Stijn Nino Hoogervorst 06 37339168
15.30-16.30 JO8 2* thuis omkleden en niet douchen Nino Hoogervorst en Steven Hartevelt Steven Hartevelt 06 15895902
16.30-17.30 JO9-10 2* thuis omkleden en niet douchen Nino Hoogervorst en Steven Hartevelt
17.30-18.30 JO11 1 2B* thuis omkleden en niet douchen Cody Huis
17.30-18.30 JO12 1 2A* thuis omkleden en niet douchen Brian van Noort
17.30-18.15 Keeperstraining JM9-JM10 7 thuis omkleden en niet douchen Riny Blankenspoor
18.30-19.15 Keeperstraining JO11-JO12 7 thuis omkleden en niet douchen Riny Blankenspoor
18.30-19.30 MO13 1-2 6 thuis omkleden en niet douchen André Groen en Michael Elkerbout
18.45-20.00 JO19 1-2 1* thuis omkleden en niet douchen Steven Hartevelt
19.15-20.00 Keeperstraining JO13-JO15 7 thuis omkleden en niet douchen Riny Blankenspoor Riny Blankenspoor 06-39209257
19.30-20.45 JO17 3 5 thuis omkleden en niet douchen Alain Drost
20.00-21.30 Senioren 3 2 thuis omkleden en niet douchen Berry van Neijhof Berry van Neijhof 06 42085079
20.00-21.15 Senioren 8 1 thuis omkleden en niet douchen Maiko Maiko
20.00-21.15 Senioren – nieuw team 6 thuis omkleden en niet douchen Gauthier Ribeiro
 .
Donderdag Groep Veld Kleedkamer Hoofdtrainer Corona Coördinator
17.30-18.30 JO11 1-2-3 2* thuis omkleden en niet douchen Cody Huis Cody Huis 06 80155630
18.30-19.45 JO13 2-3 (12 jarigen) 5 thuis omkleden en niet douchen Jorn Paats Nino Hoogervorst 06 37339168
18.00-19.15 JO19 1 1* thuis omkleden en niet douchen Steven Hartevelt Steven Hartevelt 06 15895902
18.15-19.00 Keeperstraining JO13-JO15 (selectie) 7 thuis omkleden en niet douchen Riny Blankenspoor
18.30-19.30 JO12 1-2 6 thuis omkleden en niet douchen Brian van Noort
18.45-20.00 JO17 2 2* thuis omkleden en niet douchen Job de Ridder
19.00-20.15 JO17 1 2* thuis omkleden en niet douchen Job de Ridder
19.30-20.45 JO14 / JO15 3 thuis omkleden en niet douchen Nino Hoogervorst
20.00-21.30 Heren A selectie 1* thuis omkleden en niet douchen Steef Roodakkers / Riny Blankenspoor
19.30-21.00 MO19 7 thuis omkleden en niet douchen Steven Hartevelt
19.30-20.45 JO15 3-4, JO13 2-3 (13 jarigen) 6 thuis omkleden en niet douchen Sam Rotteveel
19.45-21.00 JO17 4 5a thuis omkleden en niet douchen Thierry van Eijk
20.15-21.30 Damesselectie 2 thuis omkleden en niet douchen Arjan Timmers Arjan Timmers 06 27516746
20.15-21.30 Senioren 3 3 thuis omkleden en niet douchen Berry van Neijhof
20.15-21.45 senioren 4 5b thuis omkleden en niet douchen Nik Romsom Nik Romsom 06 5530511
20.45-22.00 senioren 7 6 thuis omkleden en niet douchen
 .
Vrijdag Groep Veld Kleedkamer Hoofdtrainer Corona Coördinator
10.00-12.00 Play2Improve Techniekschool 2 thuis omkleden en niet douchen Youssef  Ait-El-houssi Youssef  Ait-El-houssi 06 4239761
15.30-18.00 Play2Improve Techniekschool 2 thuis omkleden en niet douchen Youssef  Ait-El-houssi Kevin Compier
 .
Zaterdag Groep Veld Kleedkamer Hoofdtrainer Corona Coördinator
09.30-10.15 Ukken 6 thuis omkleden en niet douchen Melvin van Stijn (Combibrug) Cody Huis 06 80155630
11.00-11.45 Euro league 6 thuis omkleden en niet douchen Melvin van Stijn (Combibrug) Melvin van Stijn 06 34947558
09.30 – 10.30 JO8 – JO9 : 4 teams max 7 thuis omkleden en niet douchen Begeleiders JO8/9 Martin Nuninga 655870608
11:30 – 12:30 019 trainen 1 thuis omkleden en niet douchen Steven Hartevelt
13.00 – 14.00 techniektraining, individueel 1 thuis omkleden en niet douchen Ronald van Gool Ronald van Gool 06-53952512
10:15 – 11:30 013 trainen 2 thuis omkleden en niet douchen Cody Huis
10.30 – 11.45 senioren 6 5 thuis omkleden en niet douchen Jaap Drost Jaap Drost 06 29451946
13.30 – 14.30 senioren 7 2 thuis omkleden en niet douchen Nino Hoogervorst Nino Hoogervorst
13.30 – 14.30 senioren 8 7 thuis omkleden en niet douchen Maiko
.
Zondag Groep Veld Kleedkamer Hoofdtrainer Corona Coördinator
9:45 -11:00 Play2Improve Techniekschool 2 thuis omkleden en niet douchen Youssef  Ait-El-houssi Youssef  Ait-El-houssi 06 4239761
Kevin Compier