Trainingen

Trainingsschema seizoen 2020-2021    (*kunstgras)
*************** ********************** ************* ************ ******************************************** ************************* ************************
Maandag Groep Veld Kl.kamer Hoofdtrainer Corona Coördinator Telefoonnr.
17.00-18.00 JO8-9 6 geen Nino Hoogervorst en Steven Hartevelt Steven Hartevelt 06 15895902
17.00-18.00 JO10 7 geen Nino Hoogervorst en Steven Hartevelt Steven Hartevelt 06 15895902
17.15-18.30 JO13 1-2 1* geen Cody Huis Cody Huis 06 80155630
18.00-19.30 JO17 1-2 2* geen Allan Nijman
18.30-19.15 Keeperstraining JO17/19 selectie 1* Daan Prins
18.15-19.30 JO12 1/JO13 3 5B geen Marijn Enderlé en Mats Batenburg
18.15-19.30 JO14 1 7A geen Danny Zwaan Nino Hoogervorst 06 37339168
18.30-19.30 MO13/MO15 6A geen Steffi Perfors en Annabel Hermans
18.30-20.00 JO19 1 1* geen Steven Hartevelt Steven Hartevelt 06 15895902
18.45-19.45 JO11 1-2-3 5A geen Nick Ouwehand
18.45-20.00 JO17 4 6B geen Marcel Vonk
19.00-20.30 JO15 1 8* geen Nino Hoogervorst Nino Hoogervorst 06 37339168
19.30-21.00 Heren 5 7A geen
20.00-21.30 Dames 1-2 2* 13 en 14 William Vincent / Arjan Timmers Arjan Timmers 06 27516746
20.00-21.30 Heren 1 – O23 (A-sel) 1* 1 t/m 4 Steef Roodakkers / Riny Blankenspoor Steef Roodakkers 06 25274471
20.00-21.30 JO19 2 6B geen Frank Stifano
20.30-22.00 Heren 2 (B-sel) 8* geen Berry van Neijhof Berry van Neijhof 06 42085079
*************** ********************** ************* ************ ******************************************** ************************* ************************
Dinsdag Groep Veld Kl.kamer Hoofdtrainer Corona Coördinator Telefoonnr.
17.30-18.15 Keeperstraining MO15/MO17 1* geen Riny Blankespoor Riny Blankenspoor 06-39209257
18.00-19.30 JO19 1 1* geen Steven Hartevelt Steven Hartevelt 06 15895902
18.30-20.00 JO14 1 2A* geen Danny Zwaan Nino Hoogervorst 06 37339168
18.30-20.00 JO15 1 2B* geen Nino Hoogervorst Nino Hoogervorst 06 37339168
19.00-20.15 JO17 1-2 6 geen Allan Nijman
19.30-21.00 Heren 1 – O23 (A-sel) 1* 1 t/m 4 Steef Roodakkers / Riny Blankenspoor Steef Roodakkers 06 25274471
19.30-20.30 MO19 8A* geen Steven Hartevelt Steven Hartevelt 06 15895902
19.30-20.30 Da 3 8B* geen Steven Hartevelt Steven Hartevelt 06 15895902
20.00-21.30 Dames 1-2 2* 13 en 14 William Vincent / Arjan Timmers Arjan Timmers 06 27516746
20.00-21.30 Heren 6 7A geen Jaap Drost 06 29451946
20.15-21.45 Heren 7 7B geen Nino Hoogervorst 06 37339168
20.15-21.30 JO17 3 6A geen Thierry van Eijk
*************** ********************** ************* ************ ******************************************** ************************* ************************
Woensdag Groep Veld Kl.kamer Hoofdtrainer Corona Coördinator Telefoonnr.
15.00-16.00 Euro League 2* geen Justin Compier (P2I) Justin Compier (P2I) 06 15895902
18.15-19.30 JO13 1-2 5 geen Sam Rotteveel en Quincy Blankespoor
18.15-19.30 JO12 1/JO13 3 6 geen Marijn Enderlé en Mats Batenburg
18.15-19.30 JO15 2 2B* geen Stan Spies (P2I)
18.30-19.30 JO11 3 7A geen ?
18.30-19.30 MO13/MO15 1* geen André Groen en Michael Elkerbout
18.30-19.30 JO11 1-2 2A* geen Nick Ouwehand
19.30-20.45 JO19 2 2A* geen Alain Drost en Ian Nieuwenhuis
19.30-21.00 Heren 5 6B geen
19.45-21.00 JO17 4 2B* geen Stan Spies (P2I)
20.00-21.30 Heren 2 (B-sel) 1* geen Berry van Neijhof Berry van Neijhof 06 42085079
20.00-21.30 Heren 8 6A geen
*************** ********************** ************* ************ ******************************************** ************************* ************************
Donderdag Groep Veld Kl.kamer Hoofdtrainer Corona Coördinator Telefoonnr.
17.00-18.00 JO8/JO9 5 geen Nino Hoogervorst en Steven Hartevelt Steven Hartevelt 06 15895902
17.00-18.00 JO10 6 geen Nino Hoogervorst en Steven Hartevelt Steven Hartevelt 06 15895902
17.30-18.45 JO13 1-2 2* geen Cody Huis Cody Huis 06 80155630
17.45-18.30 Keeperstraining JMO8 JMO9 JMO10 JMO11 2,3,4 2* geen Riny Blankespoor
18.00-19.15 JO14 1 8A geen Danny Zwaan Nino Hoogervorst 06 37339168
18.00-19.30 JO19 1 1* geen Steven Hartevelt Steven Hartevelt 06 15895902
18.30-19.30 JO11 1-2-3 6 geen Nick Ouwehand
18.30-19.45 JO15-1 8B geen Nino Hoogervorst Nino Hoogervorst 06 37339168
18.45-20.00 JO17 1-2 2* geen Allan Nijman
19.30-21.00 Heren 1 – O23 (A-sel) 1* 1 t/m 4 Steef Roodakkers / Riny Blankenspoor Steef Roodakkers 06 25274471
19.45-21.00 JO17 3 6 geen Thierry van Eijk
19.45-21.00 MO19 5A geen Steven Hartevelt Steven Hartevelt 06 15895902
19.45-21.00 Da3 5B geen Steven Hartevelt Steven Hartevelt 06 15895902
20.00-21.30 Dames 1-2 2* 13 en 14 William Vincent / Arjan Timmers Arjan Timmers 06 27516746
20.15-21.45 Heren 2 (B-sel) 8A* geen Berry van Neijhof Berry van Neijhof 06 42085079
20.15-21.45 Heren 3 8B* geen Nik Romsom 06 5530511
20.45-22.15 Heren 7 7B geen Nino Hoogervorst 06 37339168
*************** ********************** ************* ************ ******************************************** ************************* ************************
Vrijdag Groep Veld Kl.kamer Hoofdtrainer Corona Coördinator Telefoonnr.
18.30-19.30 Keeperstraining JO11-1 JO12 Allen JO13 Allen 1* geen Tom Wighert
19.30-20.30 Keeperstraining JO14/15 Allen JO17 Overige 1* geen Tom Wighert
*************** ********************** ************* ************ ******************************************** ************************* ************************
Zaterdag Groep Veld Kl.kamer Hoofdtrainer Corona Coördinator Telefoonnr.
09.30-10.15 Ukken 6 geen Jaap Schaap
11.00-11.45 Euro league 6 geen Jaap Schaap