Trainingen

Trainingsschema seizoen 2018-2019    (*kunstgras)
************************************************************************************************************************************
MaandagGroepVeldKl.kamerHoofdtrainer
17.30-18.30JO8-9 overige65Play to Improve Youssef Ait El Houssi
17.30-18.30JO8 t/m 10 selectie76Steven Harteveld
17.30-18.45JO13 11A*9Lars Ciggaar
17.30-18.45JO13 21B*9VACATURE
18.00-20.15Keeperstraining jeugd5Riny Blankenspoor
18.30-19.30JO10-11 overige66Play to Improve Youssef Ait El Houssi
18.30-19.30MO10-12612Play to Improve Youssef Ait El Houssi
18.30-19.45JO15 57B8VACATURE
18.30-19.30JO11 1-27A5Brian van Noort
18.30-19.45JO17 1-22*11Job de Ridder
18.45-20.00JO19 1-21*10Koen van der Vlugt
19.00-20.15JO15 1-28 *7Arjan Timmers
19.30-20.45MO15 en MO17612MO15; Jimmy Glasser — MO17; Michel Boer
19.45-21.00MO197A9VACATURE
19.45-21.00JO17 3-47B6VACATURE
19.45-21.15Dames A-selectie2*13 en 14Hassan Azoum
20.00-21.30Heren A-selectie1*1 en 2Henk Wisman
20.15-21.45Heren B-selectie8 *3Berry van Neijhof
************************************************************************************************************************************
DinsdagGroepVeldKl.kamerHoofdtrainer
18.15-19.30JO17 1-21*11Job de Ridder
18.30-19.45JO15 42A*7VACATURE
19.30-21.00Heren A-selectie1*1 en 2Henk Wisman
19.45-21.15Dames A-selectie2*13 en 14Hassan Azoum
19.45-21.00JO15 36B8Thierry van Eijk
19.45-21.15Da36A12Ruud van der Meer
20.00-21.15He senioren 5,6 en 775 en 6
************************************************************************************************************************************
WoensdagGroepVeldKl.kamerHoofdtrainer
14.00-14.50Euro League2*6Jaap Schaap
15.00-16.00JO8-9 overige2*5Play to Improve Kevin Compier
16.00-17.00JO10-11 overige2*6Play to Improve Kevin Compier
16.00-17.00MO10-122*12Play to Improve Kevin Compier
17.00-18.45Keeperstraining jeugd5Riny Blankenspoor
17.30-18.30JO8 t/m 10 selectie76Steven Harteveld
17.30-18.30JO11 1-21B*5Brian van Noort
17.30-18.45JO13 11A*9Lars Ciggaar
18.00-19.15MO15 en MO172*14MO15; Bo Vonk — MO17; Steffi Perfors
18.00-19.15JO13 26A9Play to Improve Kevin Compier
18.00-19.15JO15 46B8Play to Improve Kevin Compier
18.30-19.30JO12 1-27B12Melvin van Stijn
18.30-19.45JO15 57A11Marcel Vonk
18.45-20.00JO19 1-21*10Koen van der Vlugt
19.15-20.30JO17 3-466Play to Improve Kevin Compier
19.15-20.45JO15 1-22*7Arjan Timmers
19.45-21.00MO197A13VACATURE
20.00-21.15He senioren 87B5 en 6
20.00-21.30Heren B-selectie1*3Berry van Neijhof
************************************************************************************************************************************
DonderdagGroepVeldKl.kamerHoofdtrainer
17.00-18.00JO8 en 10 selectie76Steven Harteveld
17.30-18.30JO12 1-28B *12Melvin van Stijn
17.30-18.45JO13 129Lars Ciggaar
18.00-19.15JO19 1-21*10Koen van der Vlugt
18.30-19.30JO11 1-26B5Brian van Noort
18.45-20.00JO17 1-22*11Job de Ridder
19.00-20.15JO15 1-28 *7Arjan Timmers
19.30-21.00Heren A-selectie1*1 en 2Henk Wisman
19.30-21.00Da36A12Ruud van der Meer
19.45-21.00JO15 36B8Thierry van Eijk
20.00-21.30Dames A-selectie2*13 en 14Hassan Azoum
20.15-21.45Heren B-selectie8A *3Berry van Neijhof
20.15-21.45Senioren 48B *9Dave Durieux
************************************************************************************************************************************
VrijdagGroepVeldKl.kamerHoofdtrainer
18.30-19.30JO12 1-22A*5Melvin van Stijn
************************************************************************************************************************************
ZaterdagGroepVeldKl.kamerHoofdtrainer
09.30-10.15Ukken6Jaap Schaap
11.00-11.45Euro league6Jaap Schaap