Net als dit seizoen, is ook het volgende seizoen het accommodatieteam weer te bewonderen op ons sportpark.
En we hopen natuurlijk dat de andere Ter Leede vrijwilligers ook zoveel mogelijk blijven of mooier nog, dat er vrijwilligers bij komen in alle geledingen.
Dit seizoen is het team uitgebreid met Co v.d. Krogt, Peter Oudesluijs, Frank van Dam, Hans Oudshoorn en Stiena Udema.
Het hele team heeft nu unaniem besloten om ook het volgend seizoen actief te zijn voor Ter Leede, zowel binnen als buiten.
Wat doen ze bv?
Zoals iedereen al wel heeft kunnen lezen en zien, is het sportpark fantastisch opgeknapt door de komst van de kunstgrasvelden 6 en 7 en alles rondom deze velden. Ook is inmiddels begonnen aan de verbouwing van veld 9, dit alles met Kees Luijk als projectleider.
Afgelopen maand is de bereikbaarheid van de tribune van veld 7 sterk verbeterd. De tribune was alleen met een polsstok te beklimmen. Maar onder slechte weersomstandigheden, is er door ons zelf een betonnen trap gerealiseerd.
Het beton is inmiddels uitgehard, alleen moet rondom de tribune de onderkant nog worden gedicht.
Ook handig om te weten.
Vooral bij bv toernooien is er vaak elektriciteit nodig op de bijvelden, voor bv muziek, omroepen en t.b.v. KNVB trainingen, of wat dan ook. Daarvoor zijn bij de bijvelden 2 nieuwe afsluitbare spanningskasten geplaatst.
Aan het eind van het pad rechts tussen veld 2 en 7, stekker er in en gaan.
Helemaal aan het eind van het pad op de hoek van veld 3, 4, 5.
De komende tijd komt er nog een nieuwe kast bij, t.b.v. de nieuwe beregening van de drie grasvelden.
Nu moeten we snel weer verder, want morgen (11 febr) komen de Oranje speelsters onder 17 trainen, op dinsdag 18 februari gevolgd door de vrouwen onder 19 jaar. En als gastheer voor deze KNVB activiteiten moet het natuurlijk allemaal weer kloppen en er goed uit zien.
We laten spoedig weer van ons horen.
Het Accommodatieteam.