Update tijdelijk trainingsschema voor komende periode i.v.m. Corona-maatregelingen, dit schema gaat in per 11-1 of later (dan staat het vermeld hieronder). Let op zodra vanuit de overheid weer nieuwe maatregelingen getroffen worden vervalt dit schema en komt er een nieuw schema of het reguliere schema gaat weer gelden.
Vragen/opmerkingen naar Leo Verbeek (06-20707489 of leoverbeek@terleede.nl)
Tijdelijk Trainingsschema seizoen 2021-2022 (*kunstgras) i.v.m. Corona-maatregelingen |
*************** |
****************************************** |
**************** |
*********************************************** |
Maandag |
Groep |
Veld |
Hoofdtrainer |
17.00-18.00 |
JO8 JO9 (vanaf 12-1) |
7 |
Bert Blankespoor |
18.00-19.00 |
JO11 (vanaf 12-1) |
7A |
|
18.00-19.00 |
MO11 MO13 (vanaf 12-1) |
7B |
Bert Blankespoor |
17.30-19.30 |
Keeperstr. Onderbouw (vanaf 17-1) |
2A* |
Mo El Amraoui |
17.30-19.30 |
Keeperstr. Bovenbouw (vanaf 17-1) |
2A* |
Mo El Amraoui |
17.30-18.45 |
JO13-1 |
1A* |
Djordy Strijk |
18.00-19.30 |
JO14-2 |
5A |
Harvey Ammerlaan |
18.00-19.30 |
JO14-1 |
2B* |
Marijn Enderle |
18.45-19.45 |
JO13-2 |
1A* |
Nick Ouwehand |
18.30-19.45 |
JO17-1 |
5B |
Marcel Vonk |
18.30-20.00 |
JO16-1 |
1B* |
Nick van der Pijl |
19.00-20.00 |
MO13 MO15-1 MO15-2 |
7 |
Rene Dikhoff en Remco Vink |
*************** |
********************** |
************* |
******************************************** |
Dinsdag |
Groep |
Veld |
Hoofdtrainer |
18.30-20.00 |
JO19-1 |
1A* |
Nino Hogervorst |
18.30-20.00 |
JO18-1 |
1B* |
Alan Nijman |
18.00-19.15 |
JO14-1 |
2B* |
Marijn Enderle |
18.30-19.45 |
JO18-2 |
6A |
Thierry van Eijk |
18.30-19.45 |
MO19 |
2A* |
Job de Ridder |
*************** |
********************** |
************* |
******************************************** |
Woensdag |
Groep |
Veld |
Hoofdtrainer |
16.00-17.00 |
Euro League (vanaf 12-1) |
7 |
Bert Blankespoor |
17.00-18.15 |
JO14-2 |
2A* |
Harvey Ammerlaan |
17.00-18.00 |
JO8 JO9 (vanaf 12-1) |
7 |
Bert Blankespoor |
18.00-19.00 |
JO11 (vanaf 12-1) |
7A |
Bert Blankespoor |
18.00-19.00 |
MO11 MO13 (vanaf 12-1) |
7B |
Bert Blankespoor |
18.30-20.00 |
JO15-1 |
1A* |
Danny Zwaan |
18.30-20.00 |
JO15-2 |
2A* |
Play to improve |
18.30-20.00 |
JO16-1 |
2B* |
|
18.30-20.00 |
JO17-1 |
2A* |
Play to improve |
19.00-20.00 |
MO13 MO15-1 MO15-2 |
1B* |
Rene Dikhoff en Remco Vink |
*************** |
********************** |
************* |
******************************************** |
Donderdag |
Groep |
Veld |
Hoofdtrainer |
17.30-18.30 |
JO13-1 |
1A* |
Djordy Strijk |
18.00-19.30 |
JO14-1 |
2B* |
Marijn Enderle |
18.30-20.00 |
JO19-1 |
1A* |
Nino Hogervorst |
18.30-19.45 |
JO13-2 |
6 |
Nick Ouwehand |
18.30-19.45 |
MO19 |
1B* |
Job de Ridder |
18.30-19.45 |
JO18-2 |
2A* |
Thierry van Eijk |
*************** |
********************** |
************* |
******************************************** |
Vrijdag |
Groep |
Veld |
Hoofdtrainer |
18.30-20.00 |
JO15-1 |
|
Danny Zwaan |