11-1 Nieuwe update tijdelijk trainingsschema ingaande per 11-1!

Update tijdelijk trainingsschema voor komende periode i.v.m. Corona-maatregelingen, dit schema gaat in per 11-1 of later (dan staat het vermeld hieronder). Let op zodra vanuit de overheid weer nieuwe maatregelingen getroffen worden vervalt dit schema en komt er een nieuw schema of het reguliere schema gaat weer gelden.

Vragen/opmerkingen naar Leo Verbeek (06-20707489 of [email protected])

Tijdelijk Trainingsschema seizoen 2021-2022    (*kunstgras) i.v.m. Corona-maatregelingen
*************** ****************************************** **************** ***********************************************
Maandag Groep Veld Hoofdtrainer
17.00-18.00 JO8 JO9 (vanaf 12-1) 7 Bert Blankespoor
18.00-19.00 JO11 (vanaf 12-1) 7A
Bert Blankespoor
18.00-19.00 MO11 MO13 (vanaf 12-1) 7B Bert Blankespoor
17.30-19.30 Keeperstr. Onderbouw (vanaf 17-1) 2A* Mo El Amraoui
17.30-19.30 Keeperstr. Bovenbouw (vanaf 17-1) 2A* Mo El Amraoui
17.30-18.45 JO13-1 1A* Djordy Strijk
18.00-19.30 JO14-2 5A Harvey Ammerlaan
18.00-19.30 JO14-1 2B* Marijn Enderle
18.45-19.45 JO13-2 1A* Nick Ouwehand
18.30-19.45 JO17-1 5B Marcel Vonk
18.30-20.00 JO16-1 1B* Nick van der Pijl
19.00-20.00 MO13 MO15-1 MO15-2 7 Rene Dikhoff en Remco Vink
*************** ********************** ************* ********************************************
Dinsdag Groep Veld Hoofdtrainer
18.30-20.00 JO19-1 1A* Nino Hogervorst
18.30-20.00 JO18-1 1B* Alan Nijman
18.00-19.15 JO14-1 2B* Marijn Enderle
18.30-19.45 JO18-2 6A Thierry van Eijk
18.30-19.45 MO19 2A* Job de Ridder
*************** ********************** ************* ********************************************
Woensdag Groep Veld Hoofdtrainer
16.00-17.00 Euro League  (vanaf 12-1) 7 Bert Blankespoor
17.00-18.15 JO14-2 2A* Harvey Ammerlaan
17.00-18.00 JO8 JO9 (vanaf 12-1) 7 Bert Blankespoor
18.00-19.00 JO11 (vanaf 12-1) 7A Bert Blankespoor
18.00-19.00 MO11 MO13 (vanaf 12-1) 7B Bert Blankespoor
18.30-20.00 JO15-1 1A* Danny Zwaan
18.30-20.00 JO15-2 2A* Play to improve
18.30-20.00 JO16-1 2B*
Nick van der Pijl
18.30-20.00 JO17-1 2A* Play to improve
19.00-20.00 MO13 MO15-1 MO15-2 1B* Rene Dikhoff en Remco Vink
*************** ********************** ************* ********************************************
Donderdag Groep Veld Hoofdtrainer
17.30-18.30 JO13-1 1A* Djordy Strijk
18.00-19.30 JO14-1 2B* Marijn Enderle
18.30-20.00 JO19-1 1A* Nino Hogervorst
18.30-19.45 JO13-2 6 Nick Ouwehand
18.30-19.45 MO19 1B* Job de Ridder
18.30-19.45 JO18-2 2A* Thierry van Eijk
*************** ********************** ************* ********************************************
Vrijdag Groep Veld Hoofdtrainer
18.30-20.00 JO15-1
1B*
Danny Zwaan