Winnaars Toto

24 februari

Ter Leede – Alphense Boys: 6 – 0

Ruud vd Meer

Maup Spaargaren

Kees Luijk

Jeroen Kruik

Willem Moleveld

17 februari

ARC – Ter Leede: 0 – 2

Patrick Elsgeest

Jaap de Jong

Dick van Biezen sr

Alain Drost

Willem Moleveld

10 februari (inhaal)

BOL – Ter Leede

Ger Oudshoorn

Jan van Harskamp

Louw Almekinders

Hans Wijntjes

Gerrit Kortlever

3 februari

Ter Leede – Swift: 2 – 3

Ruud vd Meer

Jan Willem Hesselink

Martijn Lagendijk

Marjan van Harskamp

Kees Luijk

27 januari

Purmersteijn – Ter Leede: 0 – 2

Jan vd Meer

Jan van Harskamp

Nico van Beelen

Andre van Bladel

Rob de Graaf

20 januari

Ter Leede – Huizen: 1 – 2

Hans Snijders

Hans Wijntjes

Petra Bronkhorst

Alain Drost

Frank Murauer

9 december

Ter Leede – HBC: 2 – 0

Ge van Leeuwen

Michan Verbeek

Co vd Krogt

Nico Bloemendaal

Rob de Graaf

2 december

AJAX –  Ter Leede: 4 – 1

Willem Buijs

Ronald van Aken

Rico van Hoekelen

Rob de Graaf

Ron Sluijmer

25 november (inhaal 10 febr)

BOL – Ter Leede

Ger Oudshoorn

Jan van Harskamp

Louw Almekinders

Hans Wijntjes

Gerrit Kortlever

18 november

Ter Leede – SJC: 4 – 1

Erika de Bruin

Hans Wijntjes

Erik Perfors

Dick van Biezen sr

Ron Sluijmer

11 november

Hollandia – Ter Leede: 2 – 2

Pieter Schrier

Nico van Beelen

Ad van Egmond

Nanne Batenburg

Dion Piket

4 november

Ter Leede – DHC: 2 – 0

Erica de Bruin

Nico van Beelen

Dion Piket

Piet Nicola

Nicky vd Voet

28 oktober

WV HDEW – Ter Leede: 4 – 2

Manon Oudshoorn

Jack Bloemendaal

Ronald van Aken

Patrick Elsgeest

Kees de Lange

14 oktober

Ter Leede – JOS Watergraafsmeer: 3 – 1

Lia Rotteveel

W. P. keuning

Jan van der Meer

Nico van ‘t Wout

Nico Bloemendaal

7 oktober

Hoogland – Ter Leede: 3 – 2

Jan van der Meer

Nanne Batenburg

Dion Piket

Piet Nicola

Annelies de Jong

30 september

Ter Leede – AFC ’34: 1 – 5

Jaap de Jong

Ruud vd Meer

Joost Jansen

Ron Sluymer

Jaap de Jong

23 september

Alphense Boys – Ter Leede: 0 – 5

Jaap de Jong

Jeroen van Oosterom

Ge van Leeuwen

Rien de Bruin

Nico van Beelen

16 september

Ter Leede – ARC: 3 – 0

Leo van Ruiten

Patrick Elsgeest

Willem Buijs

Thijs de Jong

Petra Bronkhorst

 

9 september

Swift – Ter Leede: 3 – 2

Lia Rotteveel

Monique Zuidhoek

Ditte Bloemendaal

Ad van Egmond

Nicky van der Voet

2 september

Ter Leede – Purmersteijn: 2 – 5

Mirjam Streefland

Lia Rotteveel

Jan Homan

Kees vd Niet

Nanne Batenburg

26 augustus

Huizen – Ter Leede:  2 – 1

Mirjam Streefland

Maup Spaargaren

Nanne Batenburg

Jeroen Kruik

Arie van Ooijen