Voorlopige trainingsschema 2015-2016

Hieronder het voorlopige trainingsschema seizoen 2015-2016

Voorlopig omdat bij een aantal groeperingen nog naarstig naar trainers wordt gezocht.

Wanneer de jeugdtrainingen starten wordt voor de selectieteams via de hoofdtrainers bekend gemaakt en voor de overige teams via de Ter Leede site. Dus kijk goed wanneer vanaf welke datum jouw training weer gaat  beginnen.

Mocht je belangstelling hebben om een groepering te willen trainen laat het mij dan even weten via [email protected]

Trainingsschema seizoen 2015-2016     (* kunstgras)
Maandag            Groep Veld             Kl.kamer       Hoofdtrainer
16.30-17.30 F-overige veld 2 * 5 Jacques Nieuwenburg
17.45-18.45 E-overige veld 2 * 5 Jacques Nieuwenburg
17.45-18.45 F-selectie veld 1 * 11 Nino Hoogervorst
18.00-19.15 D5-D6-D7 veld 6 9 en 10 ?
18.45-20.00 B1 en B2 veld 1 * 7 en 8 Job de Ridder, Marco Verbree, Stephan v.d. Berg
18.45-20.00 MA en MB veld 2 * 12 Frank van Dam, Sarissa en Ruud v.d. Meer
18.45-20.00 C1 en C2 veld 8 * 5 en 6 Arjan Timmers en Bram Jonkman
19.15-20.30 C3 en C4 veld 6 11 ?
20.00-21.30 Heren A-selectie veld 1* 1 en 2 Henk Wisman, Martijn Lagendijk
20.00-21.30 Heren B-selectie veld 7 3 Ton Nieuwenburg
20.00-21.30 Dames A-selectie veld 2 * 13 en 14 Jerrol Elburg, Frank van Dam, Ruud vd Meer
20.15-21.30 A1 en A2 veld 8 * 9 en 10 Berry van Neijhof en ?
20.30-21.30 B3-B4 en A3 veld 6 7 en 8 ?
Dinsdag Groep Veld Kl.kamer Hoofdtrainer
17.30-18.30 E-selectie veld 2 * 5 Thymen Kruider
18.00-19.15 D1 en D2 veld 1 * 7 en 8 Koen v.d. Vlugt, Toon Zwetsloot, Melvin v Steijn
19.00-20.15 D3 en D4 veld 6 11 Erik Barnhoorn, Kees Brouwer, Peter Zirkzee
18.30-20.00 C1 en C2 veld 2 * 5 en 6 Arjan Timmers en Bram Jonkman
19.30-21.00 Dames 3 veld 7 13 Frank van Dam
19.30-22.00 Overige senioren veld 6 9,10en 12
19.30-21.00 Heren A-selectie veld 1 * 1 en 2 Henk Wisman, Martijn Lagendijk
20.00-21.30 Heren B-selectie veld 2 * 3 Ton Nieuwenburg
Woensdag Groep Veld Kl.kamer Hoofdtrainer
14.00-14.50 F-Euro League veld 2 * 6 Jaap Schaap
15.00-15.50 F-overige veld 2 * 5 Jacques Nieuwenburg
16.00-17.00 E-overige veld 2 * 6 Jacques Nieuwenburg
17.45-18.45 F-selectie veld 2 * 11 Nino Hoogervorst
18.00-19.15 D1 en D2 veld 1 * 7 en 8 Koen v.d. Vlugt, Toon Zwetsloot, Melvin v Steijn
18.00-19.15 D5-D6-D7 veld 6 9 en 10 ?
18.45-20.00 B1 en B2 veld 2 * 5 en 6 Job de Ridder, Marco Verbree, Stephan v.d. Berg
19.00-20.15 MA en MB veld 7 12 Frank van Dam, Sarissa en Ruud v.d. Meer
19.15-20.30 A1 en A2 veld 1 * 3 en 4 Berry van Neijhof en ?
19.15-20.30 C3 en C4 veld 6 11 ?
19.30-22.00 Overige senioren veld 7 9,10 en 12
20.00-21.15 B3-B4 en A3 veld 2 * 7 en 8 ?
20.30-22.00 Dames A-selectie veld 1 * 1en 2 Jerrol Elburg, Frank van Dam, Ruud vd Meer
Donderdag Groep Veld Kl.kamer Hoofdtrainer
17.30-18.30 E-selectie veld 2 * 5 Thymen Kruider
18.00-19.15 D3 en D4 veld 6 11 Erik Barnhoorn, Kees Brouwer, Peter Zirkzee
18.15-19.30 B1 en B2 veld 1 * 7 en 8 Job de Ridder, Marco Verbree, Stephan v.d. Berg
18.45-20.00 C1 en C2 veld 2 * 5 en 6 Arjan Timmers en Bram Jonkman
19.15-20.30 A1 en A2 veld 8 * 9 en 10 Berry van Neijhof
19.30-21.00 Heren A-selectie veld 1 * 1 en 2 Henk Wisman, Martijn Lagendijk
19.30-22.00 Overige senioren veld 7 7,8 en 11
20.00-21.30 Dames A-selectie veld 2 * 13 en 14 Jerrol Elburg, Frank van Dam, Ruud vd Meer
20.30-22.00 Heren B-selectie veld 8 * 3 Ton Nieuwenburg
20.30-22.00 Overige senioren veld 6 7,8 en 11
Vrijdag Groep Veld Kl.kamer Hoofdtrainer
17.30-18.30 E-selectie veld 2 * 5 Thymen Kruider
17.45-18.45 F-selectie veld 8 * 6 Nino Hoogervorst
18.30-19.45 D1 en D2 veld 1 * 7 en 8 Koen v.d. Vlugt, Toon Zwetsloot, Melvin v Steijn
Zaterdag Groep Veld Kl.kamer Hoofdtrainer
09.30-10.15 Ukken veld 7 Jaap Schaap
11.00-11.45 F-Euro league veld 7 Jaap Schaap